Торецьк та Бахмутський район знову під прицілом окупантів – агресор продовжує руйнувати Донеччину

Торецьк та Бахмутський район знову під прицілом окупантів – агресор продовжує руйнувати Донеччину
358649 ПЕРЕГЛЯДІВ
За процесуального керівництва окружних прокуратур Донецької області здійснюється досудове розслідування у 6 кримінальних провадженнях за фактами порушення законів та звичаїв війни (ст. 438 КК України).
За даними слідства, 12 травня 2022 року внаслідок мінометного та артилерійського обстрілів армією рф по м. Торецьку та с. Євгенівка Покровського району осколкові поранення отримали три місцевих мешканця.
Також у Торецьку внаслідок обстрілів окупантами зайнялися пиломатеріали на лісному складі місцевої шахти та значних руйнувань зазнали газові труби, магазини, гаражі і приватний сектор.
Цього ж дня в результаті обстрілів загарбники пошкодили об’єкти інфраструктури на території Бахмутського району Донеччини. Від дій ворога зазнали руйнувань місцеві магазини, приміщення фельдшерско-акушерського пункту та поштового відділення, будівля заводу, професійного ліцею, електромережа та водогін, а також господарські споруди приватних підприємств і склади зберігання зерна. Окрім цього, у с. Званівка поранення отримав 45-річний чоловік.
До Бахмутської міської лікарні доставлено ще трьох мирних мешканців, які зазнали поранень під час обстрілу загарбниками м. Лисичанськ Луганської області.
Досудові розслідування тривають.
Мої відео