Інформаційне агентство : Тарас Грень: Усе про послугу єМалятко на порталі Дія Центри

Інформаційне агентство : Тарас Грень: Усе про послугу єМалятко на порталі Дія Центри
396709 ПЕРЕГЛЯДІВ

Для тих, хто цікавиться послугою єМалятко на ресурсі Дія Центри можна знайти тематичну добірку освітніх матеріалів. Перелік навчань, в яких містяться підказки і корисні поради по єМалятко - як для користувачів, так і для адміністраторів:
1. Вебінар “єМалятко в ЦНАП: запитання та відповіді”. На платформі ви дізнаєтеся, в чому унікальність послуги для громадян та місцевої влади. Також отримаєте інформацію про етапи надання послуги та перелік необхідних документів.
2. Вебінар «Як надавати послугу єМалятко в ДРАЦС?». У ході навчань можна дізнатися про актуальність послуги єМалятко для громадян та місцевої влади, етапи її надання й перелік необхідних документів. Також ви навчитеся коректно заповнювати заяву на порталі Дія.
3. Вебінар “єМалятко: реєстрація народження дитини в ДРАЦС”. Ви навчитеся реєструвати народження дитини в державному реєстрі актів цивільного стану, а також дізнаєтеся більше про роботу в державному реєстрі: заповнення, особливості роботи, підказки, труднощі, які можуть виникати.
4. Відеоінструкція для адміністраторів комплексної послуги єМалятко. Переглянувши відео ви дізнаєтеся, як змінився інтерфейс порталу Дія для адміністраторів і як це вплинуло на надання сервісу єМалятко. Серед додаткових послуг є можливість зареєструвати новонародженого в Реєстрі пацієнтів за умови, якщо батьки надали електронний медичний висновок про народження дитини.

5. Курс “Навчання адміністраторів послуги єМалятко”. Це повний базовий курс про те, як надавати комплексну послугу єМалятко. Під час навчань ви дізнаєтесь алгоритм надання послуги, а також навчитеся працювати в інтерфейсі порталу Дія та отримаєте іншу необхідну інформацію, що допоможе у наданні послуги єМалятко.
До речі, комплексний сервіс єМалятко користується шаленою популярністю у новоспечених батьків. Зокрема, в серпні цього року в Рівненській області 99% родин обрали єМалятко при державній реєстрації народження дитини, Львівській області - 98%, Волинській області - 96%. Важливо, що в цих областях майже 2 тисячі заяв батьки подали онлайн на порталі Дія

Мої відео